nespetro je napisao(la):Da li se ovi uckuri vezuju svi zajedno? ???
Dobri ste izjednaciste :yeswink:
Evo jedan za stimulaciju![]()
sašaPI je napisao(la):Ajd da vas ne bacam u depresiju,jel bolje ovako ?
Gogo je napisao(la):nespetro je napisao(la):Da li se ovi uckuri vezuju svi zajedno? ???
Dobri ste izjednaciste :yeswink:
Evo jedan za stimulaciju![]()
Alo kolegagdje si ti tu kod mene vidio uckure, nije da mi smetaju ali iha ja ne koristim, ovdje je samo perje i dlaka.
Ovo je posebna kategorija nije ni uckuraska a ni policelonska![]()
lazza je napisao(la):sašaPI gde nabavljaš ove foamove za osice / pčelice? Homemade ili ... ?
lazza je napisao(la):Ma samo ti motaj i fotkaj!
Naravno da se salimo...nespetro je napisao(la):...A nadam se da cu ...
Šone je napisao(la):Gogo ajojkakva lepota !!!!
