stigao cat gut pa pocelo da se mota i to (sa: bakrenim, roza, oranz i crnim tungstenom). Bit ce prvo na udicama #10 i #12. Za pocetak sezone pa da vidimo kako ce se pokazati i taj famozni materijal.
Ova sa naranđastom je na novoj udici (knapek p), do sada ih nisam koristio. Jedva cekam test
Za razliku od originalnog recepta u ovim mojim je u trupu olovna zica plus ovaj tungsten sto nimfu cini tezom i kad tone ne tone direktno glavom ka dnu nego vise vodoravno

sto se je meni pokazalo kroz praksu kao bitan elemenat.