Danas sam vezivao...

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Oholi, sam ga gulim.
Malo u mlaku vodu pero odstoji i gumicom ga ogulim.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Kako ojacavas? Ja sam obicno super lepak na telo pa.onda namotam. Nekad sam lakirao
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
ha, dobra fora, nisam probao to sa mlakom vodom  :tbumb: Ja isto gulim, mada i kupim ove ofarbane u žuto, smeđe i zeleno...ove natur kada mi nije gumica pod rukama noktima na brzaka
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
  Dobri moj Eko,drago mi je sto si vredan za stegom  :tbumb: Imitacije su ti prelepe a i fotografije vrlo ozbiljne. Musice su sve lepsa od lepse a sto se tice lovnosti ,nema sumnje. Odavno sam isprobao tvoje elegantne kadise  ;)

 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Oholi, drugar mi se bavi profesionalno izradom voblera pa mi je dao neki njegov lepak, topljeni celuloid.
Dodje skroz providno a ojaca musicu samo tako.
Seb, ja kad planiram da pravim nesto sa ovim badrljicama, u spem u casu mlake vode i stavim ih da se malo kisele.
Lakse se skinu isperci gumicom a i badrljica postane meksa, nece da puca.

Mafke, hvala ti batice.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Eko znam za celuloid.... svojevremeno sam i sam pravio viblere
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Iskreno ja samo badrljicu provucem kroz vodu tj kapnem malo na sto pored stege provucem pero I skinem gumicom..ni 5 sec nije u void..i bude ok..ne stavljam lepak al trebao bi a taj celuloid je za pakte tj kljunove imao sam celu tablu I dao nekome jbg on se topi..nabavio iz Lucana..
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.412
Broj reagovanja
359
Lokacija
Zvornik
Ima u BG-u da se uzme u teglama,modelarska radnja  :smoke:
Ja ga sam sebi topim,kriv je ovaj Oholi što me navukao na piljevinu  :hammer:
Nisam ga probao na muvama a dobro bi došao za neke nimfe!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Na sta sam te je navukao? :) mislis na voblere? Hahaha. Jos cuvam neke svoje nacrte i beleske
 
Vrh Dno