nisam danas ali sam jučer
pošto me kamera nešto zeza slabo mi se da slikati...
nakon dugo vremena ponovo namotah stae dobre grifine (Griffin Gnat) na #19... danas su bili kršteni na soškim pastrmkama :lol:
u kutiji sam imao nekoliko komada, stari više od 8 godina...lovio sam njima uglavnom lipljene i klenove...tu i tamo neku pajkicu, zadnji put lovio sam neke velike i lude kalife, ma svi su bili skrljani da je posle radio žilet i tako sada imam par novih

nakon 8 godina...

Mnoge muve brzo pogubim ali oni su kroz sve ove godine preživeli do skoro, iako sam ih koristio nisu hteli u penziju tako brzo... danas sam izgubio samo jednog a još jednog poklonio prijatelju pošto je njemu ponestalo... sutra preksutra ako uhvatim vremena motanje nove kolekcije za godinu 2015
