Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Udica je za sedzeve i emerdzere jednodnevki savrsena
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
40d5f337912c6d4cd0ecca9d54f86fc1.jpg


Body quill parasut.... 14ica
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
nisam danas ali sam jučer  :D

pošto me kamera nešto zeza slabo mi se da slikati...

nakon dugo vremena ponovo namotah stae dobre grifine (Griffin Gnat) na #19... danas su bili kršteni na soškim pastrmkama  :lol:

u kutiji sam imao nekoliko komada, stari više od 8 godina...lovio sam njima uglavnom lipljene i klenove...tu i tamo neku pajkicu, zadnji put lovio sam neke velike i lude kalife, ma svi su bili skrljani da je posle radio žilet i tako sada imam par novih  :hammer: nakon 8 godina...  :doh: Mnoge muve brzo pogubim ali oni su kroz sve ove godine preživeli do skoro, iako sam ih koristio nisu hteli u penziju tako brzo... danas sam izgubio samo jednog a još jednog poklonio prijatelju pošto je njemu ponestalo... sutra preksutra ako uhvatim vremena motanje nove kolekcije za godinu 2015  :hammer:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Par muva od malopre. Ultra jednostavne za vezati.
Cdc&elk extended body, juce je klasican lepo radio, pa aj da navezem jis kojeg... pa mi varijacija pala na pamet.
I pade mi na pamet dok sam vezivao cdc&elk-a i pricvrscivao pero da i cdc verzija moze da se uradi... verovatno da nisam prvi koji je ovo vezao... muva mi deluje bas lovno.

5ab8de9f8477dedd22c6a321bde07196.jpg


4004b2a7940fee28a6658ada08558bd0.jpg


0ab0c4933da1853a066229430d33dd61.jpg


31052da6fcee2249c858c97210034c45.jpg
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Nista nisaam odavno vezivao.... Oholi jako proste... trebale bi lovit. :tbumb:
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Ne nabadaj ih u drvo, tupis udice  :D
Odlicno si ovo osmislio.  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Sad ne znam dal sam ja osmislio prvi.... verovatno je da je jos neko ovo radio.... muva je od jednog cdc-a
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Za sad su ok... dvanaetice. Za manje cu da vidim. Mada preko 30 nisu nista nosile ali su dobre. Videcu jos. Slabije se pecalo na suve... jedino sto vrh ode ako kacim.kamenje al to je ok.... imam par nimfi na njima pa sam probao i to.
 
Vrh Dno