silvio je napisao(la):Koja jaja ima ovaj strimer Seb ima da udara na najveće zubate protivnike meni je odličan![]()
Multi muva, glo bug u propadanju i mrtvoj vožnji a povlačenjem sitniš koji se tek ispilio
silvio je napisao(la):Koja jaja ima ovaj strimer Seb ima da udara na najveće zubate protivnike meni je odličan![]()
!!!E kako bi ja bio zadovoljan ovakvim muvama!!sašaPI je napisao(la):nešto za "zatvor" :-X sezone na pastrmku.... mrzelo me strašno ali nešto sam morao da imam na 16-ici !
Nisam zadovoljan ni slikama a kamo li muvama... jednostavno nije moj dan!!!

).
sašaPI je napisao(la):nešto za "zatvor" :-X sezone na pastrmku.... mrzelo me strašno ali nešto sam morao da imam na 16-ici !
Nisam zadovoljan ni slikama a kamo li muvama... jednostavno nije moj dan!!!
[/quote
Sale lepe musice,a kad cemo da ih probamo![]()