Danas sam vezivao...

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
silvio je napisao(la):
Koja jaja ima ovaj strimer Seb ima da udara na najveće zubate protivnike meni je odličan :tbumb:

:D :) ma opasan strimer, ima čuke ne boji se nikoga  ;)

Multi muva, glo bug u propadanju i mrtvoj vožnji a povlačenjem sitniš koji se tek ispilio
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Da malo potrošim neke skalpove koji tavore po kesama...
 

Prilozi

  • jos jedan.jpg
    jos jedan.jpg
    101 KB · Pregleda: 125

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
meni se bas sviđa sa paunom i ja tako radim samo malo duže ::), štuke ih vole a i smuđevi...baci bucovu da vidim šta če on da kaže  ;)
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Ne volim ni ja pauna,ali dobro je da malo promenim,naučiše mi sve strimere majku im njihovu 8)
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
nešto za "zatvor"  :-X sezone na pastrmku.... mrzelo me strašno ali nešto sam morao da imam na 16-ici !
Nisam zadovoljan ni slikama a kamo li muvama... jednostavno nije moj dan  :doh: !!!
 

Prilozi

  • IMG_0020.jpg
    IMG_0020.jpg
    110 KB · Pregleda: 135
  • IMG_0024.jpg
    IMG_0024.jpg
    91,5 KB · Pregleda: 127
  • IMG_0025.jpg
    IMG_0025.jpg
    88,8 KB · Pregleda: 142
  • IMG_0031.jpg
    IMG_0031.jpg
    96,5 KB · Pregleda: 148
  • IMG_0032.jpg
    IMG_0032.jpg
    89,1 KB · Pregleda: 134
  • IMG_0043.jpg
    IMG_0043.jpg
    97 KB · Pregleda: 135

brankoogi

Senior member
Učlanjen(a)
06.08.2008.
Poruke
302
Broj reagovanja
0
sašaPI je napisao(la):
nešto za "zatvor"  :-X sezone na pastrmku.... mrzelo me strašno ali nešto sam morao da imam na 16-ici !
Nisam zadovoljan ni slikama a kamo li muvama... jednostavno nije moj dan  :doh: !!!
E kako bi ja bio zadovoljan ovakvim muvama!! :drool:
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
SAŠA meni su dobre posebno mi se sviđa br.4 jer ja isto polažem nade u ovakav kolorit za pastrvu na manjim riječicama kroz cijelu godinu samo veličinu mjenjam. :tbumb:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
lepe mušice, ja otkako sam popunio kutijicu za suve jednodnevkama, krznokrilcima i kopnenim insektima više ni ne vežem suve imitacije insekata. Jedino što mi fali po koja kamenjarka i to ču da uradim od jelenove dlake kao što je urađen i Goddardov kadis. Možda mi se posreči i ocnem kakvu lepu potočaru (80+  ::) :drool: ).
 

Gogo

Hero member
Učlanjen(a)
26.08.2008.
Poruke
2.103
Broj reagovanja
1
Lokacija
Beli Manastir Croatia
Malo od ovih materijala koje sam opisivao...
DananjistrimeriMedium.jpg
 

MM

Hero member
Učlanjen(a)
14.02.2009.
Poruke
1.403
Broj reagovanja
1.016
... malog silikonskog mravka

udica Varivas No 20
guza topljeni silikon
telo crni konac
krila cdc
noge petao
 

Prilozi

  • mrav(Small).JPG
    mrav(Small).JPG
    25,8 KB · Pregleda: 138

Iva

Senior member
Učlanjen(a)
04.01.2009.
Poruke
136
Broj reagovanja
16
Lokacija
pirot
sašaPI je napisao(la):
nešto za "zatvor"  :-X sezone na pastrmku.... mrzelo me strašno ali nešto sam morao da imam na 16-ici !
Nisam zadovoljan ni slikama a kamo li muvama... jednostavno nije moj dan  :doh: !!!
[/quote
Sale lepe musice,a kad cemo da ih probamo  :whistle:
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
[/quote
Sale lepe musice,a kad cemo da ih probamo  :whistle:
[/quote]
Malo sutra!!!  :D  :bleh:  :hammer:

 
Vrh Dno