ja glasam za te klasicneMM je napisao(la):Hvala momci. Mislim da će ova nijansa raditi dobro. Vrlo jednostavna muva, telo od konca i rebra od dve niti grubljeg belog polipropilena.
E sad, što se tiče položaja na vodi i uspešnog kačenja ribe, tu ni ja nisam naročito optimističan. Isprobaću, pa kako bude. Za svaki slučaj sam spremio još dve ovakve, ali klasično navezane.

Sad kad ih pogledam, shvatam kolko nisam imao pojma. Doduše, ni sad nešto ne blistam, ali u odnosu na početak sam poprilično odmakao.