Mnogo vezbe treba druze da bi se dostigla vestina i umece velikih magova FT
Evo cak i na poruke pojedini ne odgovaraju.Sta li je u pitanju ne znam ... Mozda ih jedan SbS razmrda malo pa pogledaju i nas obicne smrtnike
Kazem ti .... CIRKUS BREEEE !!!
Evo cak i na poruke pojedini ne odgovaraju.Sta li je u pitanju ne znam ... Mozda ih jedan SbS razmrda malo pa pogledaju i nas obicne smrtnike Kazem ti .... CIRKUS BREEEE !!!