Danas sam vezivao...

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Mnogo vezbe treba druze da bi se dostigla vestina i umece velikih magova FT  :doh: Evo cak i na poruke pojedini ne odgovaraju.Sta li je u pitanju ne znam ... Mozda ih jedan SbS razmrda malo pa pogledaju i nas obicne smrtnike  :D

Kazem ti .... CIRKUS BREEEE !!!
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Vezao sam celu jednu mokru nimfu...
 

Prilozi

  • nymfa a.jpg
    nymfa a.jpg
    90,8 KB · Pregleda: 137
  • nymfa m.jpg
    nymfa m.jpg
    106,7 KB · Pregleda: 146

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Ovo je udica za nimfe #12 sa dužim i povijenim vratom, mislim da je Climax.
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Nema potrebe tanja žica, planiram da lovim brutalne ribe tako da sam i brutalnu nimfu tako napravio  ;)
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Odlicna ... neka je zica ne smeta nista a i ako promasis pastrmku neka sve zube slomi kad nece da se upeca  :D  ;)
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
2
Lokacija
Vranje
Moram da priznam da nisam jos probao, ovo je prvi goddard kojeg sam i vezao uopste..Pretpostavljem da hoce jer se insekt javlja u vodama u kojima klen boravi tako da bice dana za megdana :)
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Nema veze ribolov klena ovom mušicom sa vremenom rojenja bilo kojih tularaša. Cenim da klenu liče na skakavca i zato ju napadaju.
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
Strelac je napisao(la):
Nema veze ribolov klena ovom mušicom sa vremenom rojenja bilo kojih tularaša. Cenim da klenu liče na skakavca i zato ju napadaju.


  Strelko,izvini ali godar imitira vise insekata,medju kojim je i skakavac  ;)
 
Vrh Dno