Dabome.Grujo,patku vec imas,na tebi je samo da je ocerupasoholi je napisao(la):Grujane napravis ih od npr dva isperka fazanovog repnog pera, ili od patka......
Boki,ako nisi upucen,ja sam pocetnik u musicarenju i u vezivanju musica,tako da volim da pitam ono sto neznam,a ko je dobre volje on ce da mi kaze od cega je napravljena a ne da me kudi kad zgresim . . .simpson H je napisao(la):Gde ti vide zicu? Telo je od badrljice koliko ja vidim.

black panther je napisao(la):Bracale moj vam je bratski savet uzmite Dam-black panther,ja sam uzeo to bas akcije 5#6 stap je sila mislim da je u rangu da ne preteram ali sa orvisom moze da parira tu i tamo :-X![]()
![]()