Za prvu nije lose, ali treba puno jos da se radi, rep je ok, prodizi telo jos 2-3mm do kraja vrata. Kad radis telo, uvek napravi podtelo od nekog debljeg flosa pa onda namotaj fazana, ali gledaj da ti se fazanovi isperci ne preplicu, najidealnije je da se lepo sloze kad ih motas jedan do drugog. Isto vazi i za pokrov, da se lepo sloze isperci. Za moj ukus rebra su predebela i kad paniras muvu uvek ostavi 2mm slobodno do usice, jer kad previjes fazana i vezes zavrsni cvor neces da dobijes glavu deblju od usice i da prelazis usicu, ako je glava debela i ako nisi ostavio prostor, imas problem sa viskom materijala na usici i veliku verovatnocu da ti se muva zarveze.
Ispravi sve ovo sto sam ti napisao, jer to mozes sigurno i sa ovim znanjem i videces kako ce nimfa biti mnogo bolja.