Danas sam vezivao...

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
HocU SUmadinac naravno,samo cu sledeci put tungsten glavu da stavim... ;)


Slusaj savete i bice bolje ali nemoj da se zavaravas da se bilo sta u musicarenju uci preko noci mnogo godina treba da prodje za prave rezultate i u vezivanju i bilo cemu samo budi uporan i bez odustajanja  :tbumb:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Naravno,svaki savet je dobrodosao!  :tbumb:
A sto kaze Baki-duga je zima,ima vremena do marta meseca  :yeswink:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Video sam cica macu zaista sam video cica macu  :hammer: :hammer: :D
 

Prilozi

  • rsz_img_20141102_215741_432.jpg
    rsz_img_20141102_215741_432.jpg
    95,4 KB · Pregleda: 83
  • rsz_img_20141102_215817_551.jpg
    rsz_img_20141102_215817_551.jpg
    95,1 KB · Pregleda: 83
  • rsz_img_20141102_215844_404.jpg
    rsz_img_20141102_215844_404.jpg
    141,7 KB · Pregleda: 86

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Evo,ja danas nesum vezivao,samo sam seckao,smirglao i pripremao bambule u raznim dezenima...
bamb.jpg

Malo se glupiram,pa da probam i crvenkastu boju,mozda izimitira polno nesazrelu krompirovu zlaticu  :doh:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Imao sam lepe rezultate na osa koloritu...crna takodje...a crvenu i onu ''zlatnu'' nisam probao,al nikad se nezna  :nowink: :whistle:
 

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.412
Broj reagovanja
359
Lokacija
Zvornik
Ma ako je aktivan nema veze boja,ja sma ga dobijao ne razne boje.Lakove za nokte am kupovao čak i one fluo.
Mislim da je presudnija veličina muve te sam pad na vodu.
Ove dvodjelne su nepotrebno komplikovnaje ništa bolje,čak i gore,su lovile!
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Dvodelne su trebale da budu takodje u osa koloritu...ali sam se zajeb'o pa sam ih okrecio u crno  :doh: ali nema veze,love i one  :yeswink:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Baki-Pa je napisao(la):
Udari preko crnog žute štrafte pa ti dođe na isto.  :whistle:
To sam vec i pokusao sa jednim ako zagledas sliku videces da sam jdnog crnog pokusao da predjem zutim linijama,samo treba doobrano da se stavi lak da se ne bi videla crna...ili neka ih,ko ce vise da ih maze,ionako sam ih prelazio po 2 puta minimum  :yeswink:
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
jeste da je tema danas sam vezivao jeste ovo je bilo juce ali mislim da me necete kritikovati  ;)
10622952_368839516604456_4129728046002661949_n.jpg
trudio sam se da izgledaju vise proporcionalnije nadam se da sam uspeo u tome sta vi mislite  :(
 
Vrh Dno