Zimsko spremanje otpocelooholi je napisao(la):Grujane opasno si se razvezao
hvala druzeMafke Fly je napisao(la):Acko,meni je jaaako lepa ova musica !![]()
Ledja poslednje musice cije si slike postavio. Kad kazem ledja mislim na ovaj deo sto sa gornje strane odvaja krila.acko23 je napisao(la):
za ova dva nacina sam ta pitaodovla84 je napisao(la):(meni na pamet padaju dva nacina).