Danas sam vezivao...

dovla84

Senior member
Učlanjen(a)
06.06.2013.
Poruke
135
Broj reagovanja
0
Strelac je napisao(la):
Hvala, nije ispalo kako sam zamisleo ali nema veze, vidim, watermark jako popularan pa rekoh ajd i ja malo da se zezam  :D
Akcenat je na "umetnik", ne na "potpis". ;)
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
149
Lokacija
Pančevo
Prva je klasik... (od čega je rep?) a druga mi malo zdepasta i klenovska i sa previše hakla!
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Upravo mi ote riječ za drugu iz usta ... tastature :doh: :doh:
Ja na prvu ne bi stavljao oštre dlake nego par ovih dlačica CDC -a i nekog malo 2-3 namotaja fleša kod grudi i ima da lovi 1000%
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Simpsone, hvala  :tbumb:
Milanče, rep je Coastal Deer hair a ova druga i jeste ustvari namenjena klenu.
Silvio verujem da bi bila bolja sa cdc repom, biće i takvih  :blush:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Strelac je napisao(la):
Ja u lovu lopljena nemam nikakvog iskustva a ti Nikola?


Nemam nikakvog iskustva i nikad nisam lovio , ali mi muve zaista deluju neuredno  :) nisam  naviko da vidim takve muve od tebe
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Često biva tako da su "radne" (extra lovne) muve jednistavne i na svoj način neuredne dok su one ulickane često lepše nama nego zapravo ribama.  Iz tog razloga več nekoliko sezona uglavnom radim "krš" koji se brzo pravi a i "brzo lovi" ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
sebastian je napisao(la):
Često biva tako da su "radne" (extra lovne) muve jednistavne i na svoj način neuredne dok su one ulickane često lepše nama nego zapravo ribama.  Iz tog razloga več nekoliko sezona uglavnom radim "krš" koji se brzo pravi a i "brzo lovi" ;)



Slazem se sa tim i ja radim takvr muve no hackl jednostavne , ali opet kazem da sam navikao da vidim mnogo lepse muve ove mi ne lezu na oko
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
nikola renegade je napisao(la):
Jesi siguran 100%
Brate,kad dođem u Vranje,ću ti pokažem mušicu koju sam pravio u ruke,valjkasto telo i loptičasta glava od đona od kineske papuče,to mi je prva koju sam napravio i C:) i najvećeg klena sam na nju uhvatio...ovo sad samo lepše na oko izgleda,a isto lovi...kad klen reaguje na pljusku,on ima da napadne i leskovačko ćevapče ako mu turiš na udicu...

Послато са HTC користећи Тапаток 2

 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Brate,kad dođem u Vranje,ću ti pokažem mušicu koju sam pravio u ruke,valjkasto telo i loptičasta glava od đona od kineske papuče,to mi je prva koju sam napravio i C:) i najvećeg klena sam na nju uhvatio...ovo sad samo lepše na oko izgleda,a isto lovi...kad klen reaguje na pljusku,on ima da napadne i leskovačko ćevapče ako mu turiš na udicu...

Послато са HTC користећи Тапаток 2



Vidis totalno pogresno razmisljas , sad na tu temu klen, kako gde, u koje vreme i cime mogu danima da pisem ali nema veze ne bih, nisam zavrsio uciteljski fakultet nek peca ko kako misli da treba ne zelim da glumim ucitelja na forumu  , meni pravo da ti kazem ne treba niciji savet mogu da poslusam sagovornika iz postovanja , jer znam koje rezultate mogu da postignem , oslanjati se samo na pljusak i takve muve u lovu klena je krajnje smesno , treba i to koristit ali sa razmisljanjem da moze i ''cevapce '' da mu pljusnes neces daleko da doguras , uloviti 10-15klenciki i misliti da je to vrh onda u redu samo napred  :tbumb: toliko od mene :bye: P.S bezveze je zanemariti fly tying i misliti da moze na bilo sta i bilo gde  ;)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
hehe, na nekim vodama te pravo glava zaboli dok prevaris klena, dok mu pronadjes na sta ce da se okomi....sto na jednoj vodi vredi na drugoj moze da bude neka sasvim druga prica pa jos ako se uzmu atmosferske prilike, doba godine itd.  Nije sve bas toliko prosto ko sto moze da izgleda ako se cesto lovi na idealnim vodama i jos plus u idealno vreme... ;)
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
sebastian je napisao(la):
hehe, na nekim vodama te pravo glava zaboli dok prevaris klena, dok mu pronadjes na sta ce da se okomi....sto na jednoj vodi vredi na drugoj moze da bude neka sasvim druga prica pa jos ako se uzmu atmosferske prilike, doba godine itd.  Nije sve bas toliko prosto ko sto moze da izgleda ako se cesto lovi na idealnim vodama i jos plus u idealno vreme... ;)



Ocekivano od tebe Seb svaka rec na mestu  :tbumb: , objasnjeno u tri recenice , ali ponekad postovi tipa neke literature bi trebali da se pisu ozbiljno musicarenje nije tako jednostavno kao sto neki ljudi misle , a sto se tice musica dosta stvari sam naucio od mog brata GAGA FLIES koga poznajes tako da znam da prepoznam dobru muvu kao i onu koja nije dobro uradjena  :yeswink:
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
nikola renegade je napisao(la):
tako da znam da prepoznam dobru muvu kao i onu koja nije dobro uradjena  :yeswink:
mozes li malo bolje da objasnis ovu izjavu ? zanima me cisto kao smernica jer i ja po malo vezujem . po cemu razlikujes dobru ili losu muvu i gde po tvojim kriterijumima svrstavas svoje muve ... npr. ovu na dnu 189. strane ove teme ?
 
Vrh Dno