Danas sam vezivao...

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mene su učili da jeste. A možda i nisam savladao tu lekciju baš najbolje  ....  :whistle:
 

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Ako sam negde mogao nešto da naučim,to je bilo ovde...i nemoj zemljak pogrešno da me shvatiš,ali ovo je jedini forum gde možeš bezbroj "taktika i tehnika" da naučiš,samo ako si iole zainteresovan...mene samo zanima,šta ti onda radiš na forumu,kad već nema ničega što neznaš?
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
black panther je napisao(la):
Ako sam negde mogao nešto da naučim,to je bilo ovde...i nemoj zemljak pogrešno da me shvatiš,ali ovo je jedini forum gde možeš bezbroj "taktika i tehnika" da naučiš,samo ako si iole zainteresovan...mene samo zanima,šta ti onda radiš na forumu,kad već nema ničega što neznaš?


Druzimo se i razgovaramo  :D
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
nikola renegade je napisao(la):
Mozda mi se ucinilo tako mi deluje , cini mi se da hakl izgleda kao mek
nije druze meko pero hakl je iz sedla petla mozda zbog slike tako izgleda
inace je iz ovih sedla
10387398_368200780001663_7688555793266684663_n.jpg
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Stimulator big , jer  u rekama gde idem  poslednjih godina srecem kamenjarke vece od palca  :drool:
 

Prilozi

  • rsz_dsc01070.jpg
    rsz_dsc01070.jpg
    239,7 KB · Pregleda: 93

black panther

Hero member
Učlanjen(a)
02.09.2014.
Poruke
1.173
Broj reagovanja
2
Lokacija
Leskovac
Rep-jarebica,telo-paun,thorax-ice dubbing sa malo zecije dlake...
P.S neznam ni kako se zove ova nimfa,nadam se da ce da posluzi...
dsc01182.jpg

dsc01183.jpg
 
Vrh Dno