acko23
Senior member
- Učlanjen(a)
- 01.07.2014.
- Poruke
- 343
- Broj reagovanja
- 5
Nego?oholi je napisao(la):Nije softhackle-meko pero
Nego?oholi je napisao(la):Nije softhackle-meko pero
black panther je napisao(la):Ako sam negde mogao nešto da naučim,to je bilo ovde...i nemoj zemljak pogrešno da me shvatiš,ali ovo je jedini forum gde možeš bezbroj "taktika i tehnika" da naučiš,samo ako si iole zainteresovan...mene samo zanima,šta ti onda radiš na forumu,kad već nema ničega što neznaš?
oholi je napisao(la):Nije softhackle-meko pero
nije druze meko pero hakl je iz sedla petla mozda zbog slike tako izgledanikola renegade je napisao(la):Mozda mi se ucinilo tako mi deluje , cini mi se da hakl izgleda kao mek
to je druze jedan deo mojih sedla i dabinga ima jos dosta togaMafke Fly je napisao(la):Acko, ''ciko,jel sav ovaj hlebac tvoj''?![]()
acko23 je napisao(la):nije druze meko pero hakl je iz sedla petla mozda zbog slike tako izgleda
inace je iz ovih sedla![]()
Nije smak sveta druze i na slici se ne vidi bas po najbolje pa se i cini da je ko mekse pero.nikola renegade je napisao(la):Onda mi se ucinilo![]()
Kako misliš prva?maric je napisao(la):Bravo Panteru ako ti je to prva muva onda je odlicna..