nikola renegade
Full member
black panther je napisao(la):I samo da sledeći put kupim tungsten,a ne perle![]()
A da probas da lovis klena na suvu 8) za pocetak, a kada je pocetak sezone jaca i senjava voda na petrovicevog mrava jer znam kakve su vode na kojima pecamo , usavrsi pecanje na suvu sto je pocetak i orginalnost musicarenja , posle predji na nimfe , sa kojima nikad nisam imao portrebe da jurim klena iako se i na njih moze loviti ,nisam imao potrebe suva na lepo vreme i vodu , mrav na mutno
neprocenjivo jos perfektna prezentacija i bodenje klena na dalje i blize drama tako da nemam potrebe za podvodnim lovom koji nije bas atraktivan kao povrsinski , ali ako se tebi tako vise svidja samo napred
ce ga opravim ja samo da ga nadjem leti na moravu 