Danas sam vezivao...

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
black panther je napisao(la):
Dobijaš od Backa na poklon istu :)
Acko,jel ne smeta što te oslovljavam Backo,skraćeno od Bata Acko :) ;)
nemas problem druze nije frka  :hammer: :hammer:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
acko23 je napisao(la):
danas sam se malo zanimao
1517533_382441441910930_950825375872862984_n.jpg
10802051_382441745244233_3190528507539247935_n.jpg


Od čega i kako si radio telo ove žute muve?
 

acko23

Senior member
Učlanjen(a)
01.07.2014.
Poruke
343
Broj reagovanja
5
Baki-Pa je napisao(la):
Od čega i kako si radio telo ove žute muve?
rep dlaka jelena telo upreden zuti cdc pa osisan u zeljenom obliku zatim pokriven crnim ispercima fazanovog repa porebran zutim koncem krila cdc prirodna postavljena levo i desno osisana u obliku krila i to mu dodje to  :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Mana im je sto zesce uvrcu predvez. Inace je imitacija ekstra.
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
Spent verzija se koristi u izuzetnim situacijama nije kako bi se reklo svakodnevna muva , retke su prilike kad se vidi kako ribe uzimaju spent verziju, dok ostale totalno zanemaruju  :yeswink:
 

Mafke Fly

Full member
Učlanjen(a)
17.04.2014.
Poruke
899
Broj reagovanja
2
  Acko,sve cestitke na koloritu imitacija a ova poslednja je lepotica :drool:
 
Vrh Dno