black panther
Hero member
Dobro,de,nesme čo'ek da se našali s' tebe
Ne valja,jasno mi je,ali za prvi pokušaj mislim da je i više no dobra...pol'k zemljak,će gu napraimo

Ne valja,jasno mi je,ali za prvi pokušaj mislim da je i više no dobra...pol'k zemljak,će gu napraimo