nikola renegade
Full member
sasats je napisao(la):treba slikati ribe . eto vidis nikad ne znas kad ce da zatrebaju![]()
Evo ove godine se slikam sa mrenama najmanji problem , da ne pomisle ljudi svasta
sasats je napisao(la):treba slikati ribe . eto vidis nikad ne znas kad ce da zatrebaju![]()
black panther je napisao(la):Da se preimenuje tema u
"Danas sam se slikao" ...
Otvarajte novu![]()
black panther je napisao(la):Da se preimenuje tema u
"Danas sam se slikao" ...
Otvarajte novu![]()
Silvio jel se ovo na mene odnosi?silvio je napisao(la):Olivere ove sa body glasom crvenim ima da odvaljuju pastrve 100% garancija![]()