:thumb: prvi put koristim kafu,pa zatooholi je napisao(la):Panteru ne kaki nego je pakuj u kutiju. Odlicna je
Ako je sve vezano kako treba trajace isto kao i svaka bambula.sasats je napisao(la):sve je super samo nece dugo da traje . nemoj da dangubis sa ovakvim muvama . ako hoces muvu na ovaj fazon navezi bambulu i obavezno armiraj telo .
Ma ne zameram taman posla,misliš loše u smislu oblika tela ili nečeg drugog?eko je napisao(la):Pantheru, ova tijela od bambula bi isekao i nova odradio.
Po nekim mojim kriterijumima samo gornja desno valja, ostale su totalno lose, ne zameri.