Tomy gde ima tog catgut-a?tommylee je napisao(la):Našao sam u oglasima catgut ali me interesuje koja je poželjna debljina konca?
Ovdje piše 2/0.
Koliko se secam... to je 0,35 ili 0,4 mm u promeru. Mislim da je sasvim ok za nimfetommylee je napisao(la):Našao sam u oglasima catgut ali me interesuje koja je poželjna debljina konca?
Ovdje piše 2/0.