Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ova poslednja je moj favorit. Slicno bez krila radim i jedna mi je od omiljenih samo iza jarebice namotam petla par puta... i rep stavim od jarebice.... lovi kao sasava