Danas sam vezivao...

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
148
Lokacija
Pančevo
Ove su neekološke... već vidim da imaju više olova nego municija za kolt 45 :hammer:
 

Prilozi

  • 3colt.jpg
    3colt.jpg
    95,3 KB · Pregleda: 88

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ma nikako... samo red zice od 1mm pa preko drugi red od 0,8mm :)
Sad pitanje za saleta zupu.....jel ovakvi strimeri mogu na takmicenje
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Crni jel ove muve imaju neku podlogu pre dabinga. Na slici mi deluje da ima, ili se varam? Ovo se kopira :tbumb: :tbumb: u skladu sa mogucnostima.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
a6701cab98e289d9ea81661596c8896a.jpg


451ee214d39ea069ce68450195f9d857.jpg

720cb8070c19bcb57d6adfd91432fd52.jpg

Ponekad volim da malo vise vezujem.jednu muvu. Razbijem monotoniju serijskog vezivanja.... #8 kamenjarkica
 

sasats

Hero member
Učlanjen(a)
18.12.2008.
Poruke
4.518
Broj reagovanja
28
Lokacija
trstenik
sve je super  :tbumb: ali ja bi stavio jos jedan red olova do pola tela . bolje malo deblja muva a da bude teza , posebno jer ce biti mnogo velika voda  :(
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Prelazi dozvoljenu debljinu...a ovo je zica od milimetra i tungsten 4mm... nije ona laka
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Odlična muha za april i velike pastrve dodati još koji san huan worm crveni i spreman si za mutnu i veliku vodu sa samo ove 2 nimfe ako loviš pastrvu...
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Imam san huana....al ne sme na takmicenje...tako da crveni wooly ima da se radi
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Produzeno telo....ako ne sme ona sa kosuljicom onda ni huan ne sme.... a strimeri smeju.... budalastine
 
Vrh Dno