Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Par 'letnjih' nimfica na #8 :)

cd384647062e0cd6cb3ffbcd607d4c5b.jpg
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Vlado uradi nekog princa od ovih sa slike za početak sezone sa srebrnom glavom,kod mene pali sa crvenim repom i srebrnom glavom kod jačih prolećnih voda a kasnije samo klasika.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Vlado, opasno se spremas  :tbumb:
Ja ovoliko muva nisam planirao da napravim za svih 6 kola... ::)
 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
Tihi83 je napisao(la):
Nemoj da mi vezujes ovako rasparno... mora biti deljivo samo sa 2... :hammer:

Sa 3,ako nećete pripremu terena i zemljane radove u vašim sektorima. :smoke:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Haahhahaha pero ne zajebavaj, ti si odavno domacic ribolovac i nisi [emoji14]
 
Vrh Dno