Znam oholi, namerno sam tako uradio. Ne bih da krijem ali sam u razgovoru sa uvazenim kolegom Pannicem diskutovao oko velicine petlovog pera. On stoji na stanovistu da ovakva velicina pera ne smeta tj. Ne utice na efikasnost musice. Ja cu testirati sve tri varijante.