Danas sam vezivao...

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Bravo ti ga bate.  Ima li neku tezinu? Ili ide kao suva  :D :D :D :tbumb: :hammer:
 

crni

Hero member
Učlanjen(a)
10.09.2007.
Poruke
1.981
Broj reagovanja
1
Lokacija
Leskovac
Pliva ko Felps na kokainu  :hammer:

Nego reci mi ... citas li sta se pise ili samo gledas slike?  :hammer:  :D
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Tek sad videh Ermendine. Vazdusne snage komonvelta ako se ne varam :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
accc5805560822176ae08b42a17c27d4.jpg

Maricu.... ovako nesto?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ermedine na prva dva si opasno preterao sa velicinom petlovog pera. Dok si kod poslednjeg otisao u minus. I
Zajednicko za sva tri je da je parasut osnova preeevelika.... pohvala za treceg gde je telo dobro...prva dva su preeetanka. Mada klink i trazi tanje telo....
 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Znam oholi, namerno sam tako uradio. Ne bih da krijem ali sam u razgovoru sa uvazenim kolegom Pannicem diskutovao oko velicine petlovog pera. On stoji na stanovistu da ovakva velicina pera ne smeta tj. Ne utice na efikasnost musice. Ja cu testirati sve tri varijante.
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ne utice....utice na guzvu u kutiji :)
Videces kako izgledaju muve kad ih naguras u kutiju pa se iserci izkrive... a inace ja imam neku poroporciju... meni je lepa.... i nju postujem.

 

ermedin

Senior member
Učlanjen(a)
04.02.2012.
Poruke
255
Broj reagovanja
0
Necu je reklamirati na nekom sajmu,.... ako ne ide makazice su tu ... modifikacijaaaa. Samo neka lovi, boli me uvo  za estetiku.
 
Vrh Dno