ermedin je napisao(la):
Necu je reklamirati na nekom sajmu,.... ako ne ide makazice su tu ... modifikacijaaaa. Samo neka lovi, boli me uvo za estetiku.
Ermedin ne znam koliko dugo vezujes , ali ako si krenuo od skoro moj stav i misljenje da je pametno da krenes sa osnovnim muvama , red tag , tulari , razbojnici, adams, petrovicev mrav , uradis vise njih i naucis osnove vezivanja proprcije pravilne kao sto je spomenuo oholi , modifikacije idu mnogo kasnije sa iskustvom, vezuj skolske muve ne komlikujes i sve dodje na mesto

, eko ce te uputiti najbolje :yeswink: , ovi klinkhameri lice na tenkara muve koje si vezao zbog polozaja hakla :yeswink: