MM je napisao(la):Baki, ili si postavio pogrešan link, ili si umesto laka nabavio razređivač (Thinner).
Možda si na ovo mislio ? http://www.musicarenje.rs/hemijska-sredstva?product_id=1422
ermedin je napisao(la):Kakva su vasa iskustva sto se tice nozica kod mrava ? Da li su parasut varijanta bolja od klasicnih nozica? Ili je dovoljmo odraditi oblik mrava a krila od pp.ili cdc sa dodatkom dlacica zecijeg uva bez petlovog pera. ?
eko je napisao(la):Baki, imam ovaj Hends lak i razocarao sam se u njega.
Brzo se zgusnuo.
eko je napisao(la):Baki, imam ovaj Hends lak i razocarao sam se u njega.
Brzo se zgusnuo.
eko je napisao(la):Ermedine, ove mrave sto je odradio MM uzmi kao uzorke, bolji ti ne trebaju.
Parasut mrava jedino bacam gde je voda brza pa mi je takvu musicu lakse pratiti a i riba vidi da je to oblik mrava i nema mnogo vremena da ga zagleda.
Dok u svim ostalim situacijama koristim klasicnog mrava sa klasicnim heklom ali ne preterano tvrdo pero i ne veliko.
Posle cu ti pojasnit neke stvari za mrava![]()
drogi je napisao(la):Sa mekim perom, udica 10tka...
Ideju video od Vladana Milenkovića.
Muve su se odlično pokazale, menjanjem boja pera mogu se dočarati razne jednodnevke.
Obično mastim celu muhu sem mekog pera tako da ona uronu u vodu.
![]()
![]()