eko, prva liga, ovako nesto na malenim udicama cu i ja uskoro da smotam, trebace jedno 12ajs komaTa za Idrijicu, ako Bog dragi dan da odem tamo na dva dana sa prijateljom, možda sledeči tedan... "bomo videli", za sada su samo ideje i neki planovi u procesu...