Danas sam vezivao...

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
uvoz iz BiH :)
kupio neke prosle godine tamo, dobre su.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Ove na Limu lipljeni obozavaju...
Udica 14 i 16.

anheo2.jpg
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Ovo je za klena univerzalna muva... Eko hvala ti što si me podsetio. Ja ih pravim slično ali sa belim ili crnim polipropilenom za krila.
 

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Ja je koristim za Lim kad lipljena pecam.
Uvek ali uvek prevari po neku ribu.
Tako da mi je u omiljene :)
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
ma palmeri su cudo u raznim varijantama mada ja najcesce koristim klasicne griffine....paun i petao pa ciao ragazzi. #19 i #16 često nagovore ribu da se digne iako nije "baš nešto" aktivna na površini. Ovih dana mi baš palmeri donose najveći broj lipljenova i pastrmki iako vidim da nad vodom lete kojekakve majske ... a kada nađem ribu koja se digne da pokupi nešto a ne znam šta je pokupila grifko je moj provereni izbor
 

jesko78

Senior member
Učlanjen(a)
29.10.2014.
Poruke
437
Broj reagovanja
4
Lokacija
Kladno
@ sebastian
Jesi li mislio na Griffith Gnat? Izvini sto pitam, al` probao sam da nadjem na YT griffin, ovo je najblize sto sam nasao.
 
Vrh Dno