Milanče je napisao(la):Vlado pričaćemo o ovome u kolima...
Jbg, Baki, ovo postavljanje slika mi ne ide uvekBaki-Pa je napisao(la):Iskrivih šiju, mrzelo me da obrćem monitor.![]()
Milanče je napisao(la):E danas sam ceo božji dan vezivao... :'(
Pa valjda ce da se ponosii ako bude bilo uspeha u BiHStrelac je napisao(la):Ma jok, vezivao je za celu reprezentaciju![]()