Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Mito naravno.
Ps[emoji14]osto vas dvojica sedite napred meni neku cigancicu autostoperku pokupite da razbijem maler :)
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Na #14
 

Prilozi

  • 20150610_071800.jpg
    20150610_071800.jpg
    195,1 KB · Pregleda: 121
  • 20150610_071621.jpg
    20150610_071621.jpg
    186,2 KB · Pregleda: 112

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
5
Lokacija
Zlot kod Bora
Danas jedan olive zeka,mahom sam lovio na light hare's varijantu i jednu varijantu natural dark (hare's dubing plus)..
Nisam ga dugo vezao,a treba ga imati .. :)
 

Prilozi

  • DSC_0031.jpg
    DSC_0031.jpg
    432,2 KB · Pregleda: 128

Dexa89FLY

Full member
Učlanjen(a)
24.04.2014.
Poruke
681
Broj reagovanja
5
Lokacija
Zlot kod Bora
Oposum caddis , brzo,lako,jako lovno udica je 12 kao i kod zeca .. :)
 

Prilozi

  • DSC_0032.jpg
    DSC_0032.jpg
    398,4 KB · Pregleda: 128
Vrh Dno