Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Mravice,jednodnevkice i emergere nije uopste problem svezati na ovim udicama. A ne bih se ni ja bakćao sa njima nego valja posjetiti Ribnik,Sanu i Sanicu , a na teskom su minimumu.
Aj majke ti, stavi neki uobičajeni model pored ovih. Čisto da uporedimo. Meni je ovo što si vezao gotovo nezamislivo. Vidim da su male udice u poredjenju sa slovima na kesici.
Korisna stvar kod vezivanja vise muva je podela posla. Prvo tela pa krila... posebno je dobro to raditi kad se kao vid zastite stavlja super lepak ispod npr fazanovih isperaka, biotsa itd ili kad se tela lakiraju.... u oba slucaja dobro je da se lepak ili lak osuse prvo da se posle ne slepi muva.... bude ruzna bas....
A to je condor substitute...mislim da volis taj materijal
konac braon ispod premazan super lepkom pa condor preko al ima prostora itmedju namotaja da se malo konac vidi....