Danas sam vezivao...

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Mravice,jednodnevkice i emergere nije uopste problem svezati na ovim udicama. A ne bih se ni ja bakćao sa njima nego valja posjetiti Ribnik,Sanu i Sanicu , a na teskom su minimumu.
11352511_1145230605504660_38808797_n.jpg
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Aj majke ti, stavi neki uobičajeni model pored ovih. Čisto da uporedimo. Meni je ovo što si vezao gotovo nezamislivo.  Vidim da su male udice u poredjenju sa slovima na kesici.
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Pa sta se ja brinem, Klenaros ima musice videcemo se na Ribniku , naravski dace kolegi koju I to je to :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Korisna stvar kod vezivanja vise muva je podela posla. Prvo tela pa krila... posebno je dobro to raditi kad se kao vid zastite stavlja super lepak ispod npr fazanovih isperaka, biotsa itd ili kad se tela lakiraju.... u oba slucaja dobro je da se lepak ili lak osuse prvo da se posle ne slepi muva.... bude ruzna bas....

23c821a123c21a682f05836cb87da05c.jpg


4dd31cebdf8a5334a00508107fd80442.jpg
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Hoću ovaj zeleni biots odlično ti je ovo za Bune još ako je na 15 ili 16  :tbumb:
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
A to je condor substitute...mislim da volis taj materijal :)
konac braon ispod premazan super lepkom pa condor preko al ima prostora itmedju namotaja da se malo konac vidi....
 
Vrh Dno