Vladin/Popov način je jednostavniji i bolji jer ako prvo vežeš dno i napraviš mehur, krila moraš da rotiraš za 180 stepeni da bi ih postavio u željeni položaj što, bar meni, nikad ne ispadne kako valja... ili ih možda vezuješ drugačije?!maric je napisao(la):ja npr prvo vezujem dno pera, a vrh ostavljam..ali sve je stvar ukusa..nemogu lepo da slikam muvu da je postavim
maric je napisao(la):I pliva![]()
nit okrecem nit koji klinac, najbolje da je I nasminkam..sve dok lovi nek je I nakaradna ok je
oholi je napisao(la):Petao je keva... nije previse krut. Nikola super su
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
i druga odlicna