Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
@mafke hvala
@ricma jeste... kosuljica je antron

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
Oholi, bas dobre! Je l' od istog CDC-a vezujes krila i "bubble"?
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Maricu sokole.... odlicno vidis.
Vezujem vrana. Samo sto vezujem prvo vrh pera. Da mi krajevi isperaka budu vrhovi krila. Sugestija naseg popa urodila plodom

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
ja npr prvo vezujem dno pera, a vrh ostavljam..ali sve je stvar ukusa..nemogu lepo da slikam muvu da je postavim
 

vrana

Hero member
Učlanjen(a)
19.06.2013.
Poruke
1.540
Broj reagovanja
428
Lokacija
Beograd
maric je napisao(la):
ja npr prvo vezujem dno pera, a vrh ostavljam..ali sve je stvar ukusa..nemogu lepo da slikam muvu da je postavim
Vladin/Popov način je jednostavniji i bolji jer ako prvo vežeš dno i napraviš mehur, krila moraš da rotiraš za 180 stepeni da bi ih postavio u željeni položaj što, bar meni, nikad ne ispadne kako valja... ili ih možda vezuješ drugačije?!
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
A jebem mu mater postavicu sliku..ne pokazah ti na Drini..
 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
I pliva  :hammer: :hammer: nit okrecem nit koji klinac, najbolje da je I nasminkam..sve dok lovi nek je I nakaradna ok je
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Ja danas, jedva ove dve muve.... Računam, možda ću, nekad da probam klena tamo na proleće, bem li ga kad ću...
 

Prilozi

  • bomba.jpg
    bomba.jpg
    149,8 KB · Pregleda: 92
  • crnazulunimfa.jpg
    crnazulunimfa.jpg
    141,9 KB · Pregleda: 83

tommylee

Hero member
Učlanjen(a)
13.03.2008.
Poruke
3.412
Broj reagovanja
359
Lokacija
Zvornik
Bravo Strelko,nada zadnja umire  :hammer:
I ja tako planiram svašta,maštam,zanosim se  :-X
 

strelac

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
19.05.2007.
Poruke
4.237
Broj reagovanja
708
Lokacija
Svrljig
Jbg šta ćeš... obaveze... planovi... uhhh... biće bolje, iskreno verujemo i stremimo lepšoj i većoj budućnosti  :smoke:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Petao je keva... nije previse krut. Nikola super su

Sent from my LG-D320 using Tapatalk




Hvala Oholi , evo i ja stigo sa terena i vidim lepe cdc emergere ovaj prvi oliv me je kupio posteno  :drool: i druga odlicna  :tbumb:
 
Vrh Dno