Danas sam vezivao...

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
2
Lokacija
Vranje
Ali baš na opasna :) Naravno uz napomenu da spremi noge za pešačenje ;-)

Послато са D2203 уз помоћ Тапатока

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Necu da obecavam momci ali svasta je moguce planiram da posetim te predele sledece godine :) a za pesacenje se ne plasim uzecu ovo :)
 

Prilozi

  • images.jpg
    images.jpg
    3,3 KB · Pregleda: 113

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
nikola renegade je napisao(la):
Maric dodjes ti u goste kod Gruje i mene pred leto i vodimo te na opasna mesta  :yeswink:

I da mu namestite i neke manje batine,kad je već opasno  :tbumb: :hammer:
 

Gruja

Full member
Učlanjen(a)
08.09.2012.
Poruke
575
Broj reagovanja
2
Lokacija
Vranje
I bre Pero, mi smo dobri momci, čovek za zeta da nas zove a ti tako :-D

Послато са D2203 уз помоћ Тапатока

 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hahaha ima da se usrecite sa njim.... ima da bude "staaani da skinem cipelke...vidis kako je ostro kamenja. Bolje tabane da gulim nego simms" hahaahahh

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Simpson prestao da pije axxaaxax..a sto se tice batina nemam problem sa tim uvek sam za sorku axaxaxax..pre ce biti da ce da me vode u neku stetu sa nekim trebama :) jer kad krenemo na pecanje ko da na modnu pistu idemo a ne u ribolov axaxaxax.
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Mator sam za šorku, mator sam za trebe. Jel može neki keš da se naplati?  :hammer:
 

nikola renegade

Full member
Učlanjen(a)
07.01.2013.
Poruke
830
Broj reagovanja
11
Lokacija
Vranje
oholi je napisao(la):
Hahaha ima da se usrecite sa njim.... ima da bude "staaani da skinem cipelke...vidis kako je ostro kamenja. Bolje tabane da gulim nego simms" hahaahahh

Sent from my LG-D320 using Tapatalk




Znaci Oholi imas iskustva a i provalio si ga za finocu  :hammer: :hammer:
 
Vrh Dno