nikola renegade je napisao(la):Maric dodjes ti u goste kod Gruje i mene pred leto i vodimo te na opasna mesta :yeswink:

pera je napisao(la):I da mu namestite i neke manje batine,kad je već opasno![]()
![]()

oholi je napisao(la):Hahaha ima da se usrecite sa njim.... ima da bude "staaani da skinem cipelke...vidis kako je ostro kamenja. Bolje tabane da gulim nego simms" hahaahahh
Sent from my LG-D320 using Tapatalk
