Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
A da ti r...k da malo po p...? Samo sam rekao da ih ne pravim ovako niti imam u kutiji ijedan ovakav. Rekao sam sta volim, sto verniju siluetu sa dva izrazena segmenta i glavom. Ove musice su pedantno uradjene, nema dileme ali meni nisu mravi vec "neke musice sto lice na mrava malo"
Otkuda ti znas sta sam ja mislio time? Uopste se ne odnosi na to. To je neka Mitina I moja interna for a sa Gradca. A to sto si ti latentni gejovac to nije moj problem, brate imas onog Azejkovica pa vidi sa njim.
đesi ba Bojane oprosti nisam te prepoznao
Šala samo da vidim jesi živ i zdrav ... meni su opet najdraži mravi ako se rade od pauna oni kao sedžić-mrav jedan naglašen segment i naprijed malo zeca i CDC ... ili mali crni na 18-20 sa bijelim CDC-om...