Danas sam vezivao...

neca011

Full member
Učlanjen(a)
12.11.2013.
Poruke
648
Broj reagovanja
5
Auuuuuuuuuu  :eek:
Eko, nisam te nikada do sada pohvalio ali ovo je prelepo!
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala eko.... moram sa necim monotoniju vezivanja da razbijem :)
Mravak prva liga.... cime lakiras?

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
mravac za satiranje lipljena posebno u letnjem periodu Eko, Eko, nije ti to humano nikako  :nowink:  ;)

TOP :tbumb:
 

ivke037

Hero member
Učlanjen(a)
11.06.2009.
Poruke
1.209
Broj reagovanja
326
Lokacija
Kruševac
Bravo Eko. Evo i jednog mog na istu temu. Kad cu da naucim da slikam i obradim fotku?
 

Prilozi

  • Mrav.jpg
    Mrav.jpg
    37 KB · Pregleda: 89

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Hvala momci, ima još dosta da se radi da se popune kutije.
Bojim se da će me sezona nespremnog uhvatiti  :)

Oholi, Veniards cement.
 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
Sto se mrava tice, ja ih volim kompletne a ne ove "redukovane" sto im fali jedan segment tela :)

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
A da ti r...k da malo po p...? Samo sam rekao da ih ne pravim ovako niti imam u kutiji ijedan ovakav. Rekao sam sta volim, sto verniju siluetu sa dva izrazena segmenta i glavom. Ove musice su pedantno uradjene, nema dileme ali meni nisu mravi vec "neke musice sto lice na mrava malo":hammer:
 

MMartic

Hero member
Učlanjen(a)
16.05.2006.
Poruke
3.729
Broj reagovanja
148
Lokacija
Pančevo
simpson H je napisao(la):
Sto se mrava tice, ja ih volim kompletne a ne ove "redukovane" sto im fali jedan segment tela :)

Sent from my HTC One using Tapatalk
Ahahaha  :tbumb: Meni više liči na termita  :D
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Ti ricma non stop naginjes ka necijem rektumu... lepo rekoh ja.... ccc

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Otkuda ti znas sta sam ja mislio time? Uopste se ne odnosi na to. To je neka Mitina I moja interna for a sa Gradca. A to sto si ti latentni gejovac to nije moj problem, brate imas onog Azejkovica pa vidi sa njim.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
đesi ba Bojane  :D oprosti nisam te prepoznao  :hammer:
Šala samo da vidim jesi živ i zdrav ... meni su opet najdraži mravi ako se rade od pauna oni kao sedžić-mrav jedan naglašen segment i naprijed malo zeca i CDC ... ili mali crni na 18-20 sa bijelim CDC-om...
 
Vrh Dno