Hvala ado... mislis da je spljostim pri glavi? Mada u globalu namerno ostavljam rupu kod glave.... da posle uglavim zicu kad je ucvrstim, koji zavrsni cvor-uvek bar dva vezem...., preklop....zatreba mi cesto mesta tu.
A jesu teske....takve su mi trazene
Sent from my LG-D320 using Tapatalk