Danas sam vezivao...

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Prodacu ti ih ja posle okrsaja [emoji14]

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

pera

Hero member
Učlanjen(a)
24.01.2010.
Poruke
1.692
Broj reagovanja
1
Lokacija
Valjevo
oholi je napisao(la):
Prodacu ti ih ja posle okrsaja [emoji14]

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

I onda ide onaj glupi odgovor ,MAZNEŠ IH ZA JAJA  :hammer: :hammer: :hammer:
pa što ti to treba,ccc :doh:
 

Baki-Pa

Hero member
Učlanjen(a)
12.09.2013.
Poruke
3.689
Broj reagovanja
1
Lokacija
Pančevo
Ladno će biti 0:0 u tom okršaju.  :yeswink:  Pobednik će biti onaj ko dalje zagazi. 
Evo jedna muva da razbije monotoniju.....




 

Prilozi

  • RSCN2760 - Copy.JPG
    RSCN2760 - Copy.JPG
    238,8 KB · Pregleda: 69

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Oholi jedino na stulama da dodje axaxax. Idi bre Pero preduhitri me :)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
464263ffa43009e92ed120f585994904.jpg


ff888fbcdceafe1c330c39d3ab175dcd.jpg


2ea63e8551d99d3801c0990335066e31.jpg


8b4800e2d982d430c559e805f0391f41.jpg


80dfe7a279f4b16a00f4994bc854a8ce.jpg


Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

ado bl.

Senior member
Učlanjen(a)
21.02.2011.
Poruke
149
Broj reagovanja
0
Oholi dobre ti ove nimfe i teske izgledaju  :tbumb:
Jedan mali savjet, malo tu olovnu zicu spljosti na pocetku ,dobices vrlo ljepsi konus ,a i dobjes dva ekstra namotaja olovne zice  ;)
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala ado... mislis da je spljostim pri glavi? Mada u globalu namerno ostavljam rupu kod glave.... da posle uglavim zicu kad je ucvrstim, koji zavrsni cvor-uvek bar dva vezem...., preklop....zatreba mi cesto mesta tu.
A jesu teske....takve su mi trazene :)

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

maric

Hero member
Učlanjen(a)
11.05.2009.
Poruke
7.635
Broj reagovanja
540
Lokacija
Beograd
Meni brate nikakva. Sta imitira? Nit je strimer niti nimfa?
 
Vrh Dno