Tu muvu sam video nekad davno na net-u i samo je uradio u 2-3 boje,sve su lovile dobro na početku sezone.Dešavalo se da bude i jedina koju tog dana riba kupi.Perla je 4,5mm na udici #8 nafilovana olovom-počeo sam od prošle god da obožavam nimfe urađene na ovaj način.