Danas sam vezivao...

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Šaroliko od #14 do #26

12592781_1247817135246006_2419243711740122007_n.jpg
 

KLENAROS

Hero member
Učlanjen(a)
14.05.2011.
Poruke
1.161
Broj reagovanja
34
Lokacija
Doboj
Mravak na Mustad #24 , zaboravio kontru spljoštit  :doh:
Odusevio me ovaj lak boje trula višnja
12523928_1247817738579279_6933023744000964496_n.jpg
 

oholi

Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
16.12.2007.
Poruke
10.370
Broj reagovanja
1.656
Lokacija
Čačak
Hvala momci......

Milane dobra kolekcija

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

 

89kobra

Full member
Učlanjen(a)
25.05.2015.
Poruke
516
Broj reagovanja
69
Lokacija
Jagodina
Mrav je prva liga...;)

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
Ja za sada jedino sto svezem jesu pertle na cipelama  :yeswink: ali uskoro cu morati i ja za stegu pa da obnovim  radnu kolekciju musica.
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
polako da se opremamo za početak....
 

Prilozi

  • IMG_1381.JPG
    IMG_1381.JPG
    284,3 KB · Pregleda: 156

eko

Hero member
Učlanjen(a)
19.02.2009.
Poruke
1.220
Broj reagovanja
125
Lokacija
Sjenica
Sasa, odlicne nimfe.... :tbumb:
I Ja ovih dana radim neke suve muve, prazna mi lipljenska kutija skroz...
 

sašaPI

Full member
Učlanjen(a)
25.03.2009.
Poruke
953
Broj reagovanja
124
Lokacija
Pirot
Tu muvu sam video nekad davno na net-u i samo je uradio u 2-3 boje,sve su lovile dobro na početku sezone.Dešavalo se da bude i jedina koju tog dana riba kupi.Perla je 4,5mm na udici #8 nafilovana olovom-počeo sam od prošle god da obožavam nimfe urađene na ovaj način.
 
Vrh Dno