Ajd' da nastavimo ovaj lagani offttopic, kad već niko ne vezuje.
Silvio, već u stanu imam zeca, pa bi još sa pevcem bila gužva. I ne bih da mi kukuriče izjutra.
100ko, kada pivskog petala spustiš sa te nadmorske visine, on više nije pivski. Što bi rekli Pivljani, svaki petao koga odneseš tamo postaje pivski, jer zbog nadmorske visine i oštre klime, njegova pera menjaju boju i postaju kvalitetnija, da bi se pevac zaštitio od hladnoće. Ima terazijskih Crnogoraca, ali terazijski pivski petlovi- neće da može.