strashni je napisao(la):
thx
evo na brzaka dva raka, s Jr.-om sam malo danas govorio o nekim muvama za šarana i onda smo malo dodirnuli temu ovih rakova. Saveto me kolega da uradim nekog malecnog sa kljestima od marabuja, a ja vec imam to...posle par sati, kada sam zavrsio sve svoje obaveze, setim se ja malo pregledati moju kutijicu gde držim muve za šarana. Pogledam onog raka o kojem sam Jr.-u vec govorio, i mislim si...to smeče sam ja vezao, ap to nema veze sa rakom

...i naravno nemam ja mira, naravno :secsec: :secsec: :secsec: :secsec: izarčim muvu i ponovo veži, sada vec mislim da bi to moglo biti ok...uradim onda jos jednoga i eto. Telo im je dugacko 2,5cm (dakle - bez repa, ticala i kljesta). Nisu ni otezani. Sve u svmu od materijala: antron tan abdomen, leđa fazan, kljesta marabu, oklop thin skin.