falco
Full member
- Učlanjen(a)
- 23.10.2007.
- Poruke
- 647
- Broj reagovanja
- 185
Meni nekako logično da su rakovi skoro stalno prikovani za dno, jedino kada su u opasnosti žustro beže unazad (ali i tada blizu dna). Nemam baš nikakvog iskustva sa šaranom, utoliko bolje ako možeš da ih plasiraš kako treba ovako lagane.
Ako Seb kaze da je za saranolov minus da imitacija brze tone ja mu verujem u potpunosti.Ipak je on taj koji je poceo redovno da bocka sarane