Danas sam vezivao...

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
Na udici br.6...
 

Prilozi

  • deceiver.jpg
    deceiver.jpg
    67,8 KB · Pregleda: 112

Rancic

Hero member
Učlanjen(a)
26.09.2008.
Poruke
1.165
Broj reagovanja
1
Baš si rešio da u'vatiš dedu od toga što si se slikov'o s' njim.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Daj decivera Zvezdane bjelog s malo cristalfleša i malo crveila kod glave taj će maconju da ulovi.
 

zvezdan

Hero member
Učlanjen(a)
12.02.2008.
Poruke
3.922
Broj reagovanja
22
silvio je napisao(la):
Daj decivera Zvezdane bjelog s malo cristalfleša i malo crveila kod glave taj će maconju da ulovi.
Biće i to kad zamuti malo voda,ni ovog nisam planirao skoro da bacam jer je Dunav kao limunada bistar!
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
zvezdan je napisao(la):

bas je fini, sa njim možeš da loviš ceo dan da ga ne skidaš sa predvesa, od ranog jutra - popodneva - pa do samog mraka i u samom mrako...smuđeve i bucove. Još samo da se voda malo zamuti ali za noć je i sada super.
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
main.php


Vise o ovom malom cudu na http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=2823.msg52113#new

Zvezdane mozda tvoji bucovi zude za ovako necim  :D :D
 

Prilozi

  • kada je mokar.jpg
    kada je mokar.jpg
    69,7 KB · Pregleda: 107

simpson_H

Hero member
Učlanjen(a)
13.05.2007.
Poruke
5.900
Broj reagovanja
8
Lokacija
Beograd
sebastian je napisao(la):
main.php


Vise o ovom malom cudu na http://www.musicarenje.org/forum/index.php?topic=2823.msg52113#new

Zvezdane mozda tvoji bucovi zude za ovako necim  :D :D

Meni ovo lici na tek izleglo pile senice :D

Salim se ali ne bas 100% :hammer:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
simpson H je napisao(la):
Meni ovo lici na tek izleglo pile senice :D
Salim se ali ne bas 100% :hammer:

:D :D :D :D :hammer:

Priznaj, ljubomoran si na moju muvu  :D a jos neumes da uradis nesto tako ni priblizno :smoke: :bleh:
 

sebastian

Hero member
Učlanjen(a)
12.05.2006.
Poruke
10.403
Broj reagovanja
10
simpson H je napisao(la):
Koliko sam vican da radim sa epoxijem verovatno bih zamazao i monitor :hammer:

:D lepo je kad covek ume da prizna  :D :D ;)

kako god, jedva cekam da vidim kako ce ovo da se pokaze na vodi uradit cu jos jednog otezanog sa clouser ocima pa da vidimo.
 

silvio

Hero member
Učlanjen(a)
02.07.2008.
Poruke
3.225
Broj reagovanja
1.144
Koja jaja ima ovaj strimer Seb ima da udara na najveće zubate protivnike meni je odličan :tbumb:
 
Vrh Dno